top of page
Escolha seu plano pago
Access to Group Lesson
40US$Todo mês🔥Three times a week🚀
300US$Todo mêsThis plan is a subscription that allows you to take up to 12 lessons per month. A single lesson, originally priced at $40, is discounted to $25 per lesson.🔥Twice a week🚅
216US$Todo mêsThis plan is a subscription that allows you to take up to 12 lessons per month. A single lesson, originally priced at $40, is discounted to $27 per lesson.🔥Once a week🚗
120US$Todo mêsThis plan is a subscription that allows you to take up to 4 lessons per month. A single lesson, originally priced at $40, is discounted to $30 per lesson.
bottom of page