top of page

Choisissez votre formule

  • Access to Group Lesson

    40$US
    Tous les mois
     
  • 🔥Three times a week🚀

    300$US
    Tous les mois
    This plan is a subscription that allows you to take up to 12 lessons per month. A single lesson, originally priced at $40, is discounted to $25 per lesson.
     
  • 🔥Twice a week🚅

    216$US
    Tous les mois
    This plan is a subscription that allows you to take up to 12 lessons per month. A single lesson, originally priced at $40, is discounted to $27 per lesson.
     
  • 🔥Once a week🚗

    120$US
    Tous les mois
    This plan is a subscription that allows you to take up to 4 lessons per month. A single lesson, originally priced at $40, is discounted to $30 per lesson.
     
bottom of page